Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тепловий насос повітря-вода on/off RAY-23MN (380V) 23 кВт моноблок»
В ПОДАРУНОК ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС RAY
MER!
Товар в наявості. Обмежена кількість.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВА ПОШТА!


Моноблочний тепловий насос повітря-вода Raymer
Моноблочний тепловий насос Raymer серії MN складається з одного зовнішнього блоку, призначеного для встановлення зовні.
Компактний, безшумний в роботі і простий в установці - ці властивості характеризують повітряно-водяний тепловий насос Raymer RAY-23MN у моноблочній конструкції. Технологія компресора Scroll Copeland відповідає всім вимогам високої ефективності.
Оскільки весь холодильний контур знаходиться на свіжому повітрі, при монтажі не потрібні жодні роботи з холодильною системою. Це знижує трудовитрати та гарантує максимально можливу безпеку складання та функціонування.
Використовуючи новітні технології Raymer – у тепловому насосі моноблочного типу серії MN досягається температура води до 60°C та гарантується максимальна ефективність.
|
ТЕПЛОВИЙ НАСОС «повітря-вода» 23 кВт (380V)
|
Завдяки безшумній роботі цей тепловий насос можна використовувати практично у всіх житлових приміщеннях. Вбудована у стандартну версію функція охолодження гарантує приємний мікроклімат у приміщенні навіть улітку. Залежно від довкілля тепловий насос MN Raymer доступний у різних варіантах потужності від 40 м.кв. до 350 кв.м. приміщень.
Скористайтеся перевагами теплових насосів моноблочного типу:
- Висока температура на виході до 60 °C
- Можливе ефективне опалення, підготовка води для побутових потреб та активне охолодження
- Можливий віддалений доступ через WI FI
- Оптимізоване використання фотогальванічного струму – інтелектуальне опалення/охолодження
- Особливо шумоізольований спіральний конденсатор у зовнішньому блоці
- Надійний корпус — сталь оцинкована з порошковим покриттям
- Клас захисту від ураження електричним струмом / Class I
- Каскадна схема для теплових насосів моноблоків
Під час роботи теплового насоса моноблочного типу Raymer — вентилятори з регульованою швидкістю проганяють зовнішнє повітря через теплообмінник повітря-холодоагент в задній частині агрегату. У режимі обігріву цей теплообмінник служить випарником. Низькотемпературне тепло поглинається із повітря, а охолоджене повітря викидається через решітки вентиляторів у передній частині агрегату. У режимі охолодження той же теплообмінник служить конденсатором для відведення тепла у зовнішнє повітря.
Системи, розроблені з використанням моноблочних теплових насосів типу «повітря-вода» у ситуаціях, коли можливі значні перепади температури або тривале відключення електроенергії при температурі зовнішнього повітря нижче точки замерзання, a резервний генератор, здатний забезпечити роботу теплового насоса, Відсутнє, рекомендується встановити блок теплового насоса Raymer як частину захищеного від замерзання водяного контуру.
Одним із найпростіших способів запобігання замерзанню є заповнення всієї системи розчином антифризу достатньої концентрації, щоб запобігти пошкодженню системи при найнижчих очікуваних температурах. Необхідна кількість антифризу залежить від передбачуваної функції розчину в холодну погоду.
РОЗМІРИ:

Характеристики
|
ПОТУЖНІСТЬ ПРИ НАГРІВАННІ |
5,65 КВТ
|
|---|---|
|
ПОТУЖНІСТЬ НА ОХОЛОДЖЕННЯ |
5,32 КВТ |
| COP |
4,25 |
|
НОМІНАЛЬНА ТЕПЛОВА ПОТУЖНІСТЬ A7W35 НОМІНАЛЬНА ХОЛОДИЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ A7W7 |
24,0 КВТ 18,60 КВТ |
| КОЕФІЦІЄНТ EER |
2.95 |
| ТЕМПЕРАТУРА НАГРІВАННЯ ТЕПЛОНОСІЯ |
55℃ / 60℃ |
| РОЗМІРИ ФРЕОНОВОЇ МАГІСТРАЛІ |
— |
| ВИХІДНИЙ З'ЄДНУВАЧ ВОДОПРОВОДУ |
DN32 |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ |
380-4150 V3N~50 ГЦ |
| РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР |
-20℃ / +43℃ |
|
РОЗМІРИ ПРИСТРОЮ , ММ: ЧИСТИЙ РОЗМІР (Ш * Д * В) РОЗМІР В УПАКОВЦІ (В × Ш × Г) |
1150*480*1480 1180*570*1650 |
|
ВАГА ПРИСТРОЮ, КГ.: ВАГА НЕТТО ВАГА БРУТТО
|
165 180 |
| РІВЕНЬ ШУМУ, ДБ |
45-65 |
| ТИП ФРЕОНУ, ВАГА |
R410A; 3,40 КГ |
| ТИП КОМПРЕСОРА |
SCROLL СOPELAND /PANASONIC |
| МАКС. РОБОЧИЙ ТИСК, МПА | 4,20 |
| ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС |
ВІДСУТНІЙ |
| ЧОТИРЬОХХОДОВИЙ КЛАПАН |
SANHUA |
| КЛАС ЗАХИСТУ ВІД УРАЖЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ | CLASS I |
| КОНТАКТОР |
SCHNEIDER |
| МОДУЛЬ WI-FI |
ВБУДОВАНИЙ |
| КОНТРОЛЕР |
КОНТРОЛЕР РК-ДИСПЛЕЙНИЙ |
| КІЛЬКІСТЬ ВЕНТИЛЯТОРІВ |
2 |
| МАТЕРІАЛ КОРПУСА | ОЦИНКОВАНА СТАЛЬ, ФАРБОВАНИЙ |
| КЛАС IP (РІВЕНЬ ЗАХИСТУ) | IPX4 |
| ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУРИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ НА ВИХОДІ (℃) | 25-60 |
| ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУРИ ХОЛОДНОЇ ВОДИ НА ВИХОДІ (℃) | 7-12 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 220 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Основні | |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Електрична потужність | 5.5 кВт |
| Коефіцієнт перетворення | 4.25 |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Максимальна температура нагріву | 60 °С |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 60 °С |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга | 380 В |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Потужність охолодження | 18 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Струм | 20 А |
| Теплова потужність | 24 кВт |
| Термін окупності | 5 років |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
- Ціна: 156 600 ₴





