
ОПТ Рекуператор CLIMTEC РД-100 БАЗА - для приміщення до 15 м2
4 398 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: РД-100 база
Пристрій примусової припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла, він же пластинчастий рекуператор трубчастого типу українського виробництва. Потоки повітря рухаються паралельно, безперервно і не змішуються.
Економічна модель у базовій конфігурації.
Це рекуператор економ-класу, розрахований для кімнати малої площі - до 15 квадратних метрів і на 2х осіб в ній. Він виконує функцію вентиляції та рекуперації.
Енергоспоживання вкрай низька - всього 6,5 Вт!
Управління просте - механічне, має вигляд перемикача, який запускає і зупиняє пристрій в одному режимі. Дистанційне управління не передбачено.
Клапан перекриття утеплений. Відкривається і закривається вручну.
Головне плюс моделі, з якими не можуть конкурувати аналогічні товари на ринку, - це ціна. Конструкція має всі важливі функціональні частини і не навантажена дорогою електронікою.
РД-100 БАЗА - це повноцінний рекуператор, який відмінно справляється зі своїми головними завданнями:
- механічним провітрюванням
- і збереженням внутрішньої температури приміщення.
Розділення потоків повітря і великий алюмінієвий теплообмінник забезпечує стабільно високий повернення тепла незалежно від тривалості роботи пристрою. Ця модель зберігає до 89% температури всередині приміщення. Тобто, якщо за вікном -10°С, а в будинку +22°С, то температура вхідного повітря буде близько 18°С. Це набагато тепліше, ніж відкривати вікна і провітрювати мороз.
Багатолопатеву канальні вентилятори, які вбудовані в рекуператор, проведені у Словенії (ТМ AkvaVent). Вони характеризуються високою продуктивністю, низьким енергоспоживанням, довгим терміном служби і стабільною роботою. Вони відмінно справляються з напором вітру у висотних будинках і не зупиняються. Захист двигуна від перегріву дозволяє працювати рекуператору кілька місяців без зупинки. Ще одна перевага багатолопатеве вентиляторів - це тихий хід.
Результат применения:
- приміщення безперервно провітрюється;
- йдуть надлишки вологи і зупиняється зростання грибкової цвілі;
- знижується частота та тривалість захворювань;
- поліпшується сон, самопочуття і працездатність.
Підходить для квартири, приватного будинку, офісу, кабінету (медичного, адміністративного), напівпідвального, підсобного та інших приміщень.

Для монтажу необхідно:
- виконати наскрізний отвір в стіні діаметром 112 мм, під ухилом 3-5 градусів на зовнішню сторону;
- розташувати зовнішній край рекуператора на відстані 3 см від фасаду;
- підключити кабель електроживлення 220 В.
Довжина корпусу рекуператора обумовлюється при оформленні замовлення і виготовляється індивідуально для кожної вентиляційної установки. Допустимі довжини корпусу: 360 - 600 мм. Рекуператор будь-якого розміру коштує однаково в зазначеному межі довжин.
Якщо за параметрами стіни потрібно більш короткий корпус, то Вам необхідно придбати рекуператор мінімального розміру. При монтажі зовнішній край рекуператора фіксується врівень з фасадною стороною стіни, а внутрішній край виводиться в приміщення. Для компенсації з'явилася різниці, встановлюється декоративна накладка з пінопласту. Її легко можна пофарбувати в колір стіни і навіть нанести на неї декоративну штукатурку. Виглядає це так:

Виводити виступаючу частину корпусу на фасад більш, ніж на 3 см категорично не можна.
1. Це призведе до обмораживанию рекуператора в морози.
2. Це може порушити зовнішній вигляд будівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLIMTEC |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ефективність рекуперації тепла | 89 % |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 40 куб.м/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип рекуператора | Трубчастий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр монтажного отвору | 112 мм |
| Довжина | 360-600 мм |
| Для приміщення площею | до 15 м2 |
| Клапан перекриття | ручний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Об'єм повітря на максимальній швидкості вхід/вихід | 40/40 м3/ч |
| Об'єм повітря на мінімальній швидкості вхід/вихід | Немає |
| Потоки повітря | розділені |
| Режими повітрообміну | рекуперація |
| ТЕН догрівання | Немає |
| Термоізоляція корпусу | Да |
| Тип монтажа | внутрішньостінний |
| Тип теплообмінника | пластинчастий |
| Фільтр очищення повітря | Немає |
| Елементи керування | виносний пульт |
- Ціна: 4 398 ₴



