Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тепловий насос повітря-вода Raymer RAY-32DS1-EVI 380V 32 кВт спліт-система»
УВАГА!
Обмежена наявність! БАК БУФЕР 100 літрв У ПОДАРУНОК!
Швидше замовляйте, доки товар ще є в наявності! Не пропустіть свою можливість скористатися нашими вигідними пропозиціями.
Час дії акції обмежений, тож не втрачайте свою можливість. Замовляйте прямо зараз!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ

Потужний тепловий насос інверторного типу спліт-система з компресором EVI складається з двох блоків гідромодуля + зовнішній блок.
Принцип роботи «повітря-вода» обігрів при температурі до -30 ° .
Можливості: опалення, охолодження, Опція WI FI.
|
ТЕПЛОВИЙ НАСОС «повітря-вода» 32 кВт (380V)
|
*Інвертор постійного струму EVI Split використовується передова технологія теплового насоса з інвертором EVI постійного струму для досягнення високої ефективності при найнижчих температурах. Зручний спосіб керування пристроями за допомогою інтелектуальної системи керування WI FI.
ОСОБЛИВОСТІ:
1. Подвійний роторний компресор з інверторним керуванням — інверторна технологія постійного струму регулює потужність теплового насоса відповідно до потреб у температурі нагрівання. Завдяки гарячому упорскування компресора EVI Panasonic досягається максимальна енергоефективність при низьких температурах до -30 °.
2. Може використовуватися для теплої статі, фанкойлів, водонагрівача, а також сучасних радіаторів.
3. Роздільна конструкція із системою водопостачання у приміщенні, запобігаючи проблемі замерзання води.
4. Холодоагент R410A, екологічно чистий.
5. Інтелектуальний контролер та світлодіодний дисплей.
6. Робоча температура навколишнього середовища до -30 ºC .
7. Значення електронного розширення точно контролює холодоагент, щоб тепловий насос міг працювати з високою ефективністю за будь-яких умов.
8: Розумне управління Wi-Fi
9. Функція автоматичного розморожування.
10. Зручний для встановлення та обслуговування.
Інверторний тепловий насос постійного струму RAY-32DS1-EV (380V) розроблений для опалення та гарячого водопостачання з високими характеристиками високого SCOP та надтишої роботи.
Режими роботи з опаленням, охолодженням та гарячою водою продовжують термін служби теплового насоса на весь рік. Інтелектуальний контролер пропонує користувачам просту та безперебійну роботу.
Основні функції
- Є 3 режиму робіті теплового насоса: опалення, охолодження та гаряча вода. Комбінація режимів розширює використання теплових насосів Raymer DC inverter на весь рік. Користувачі можуть вибрати такі режими.
-Опалення
-Гаряча вода
-Опалення + гаряча вода
-Охолодження
-Охолодження + гаряча вода
Конструкція трубопроводів та компонування контурів:
наша конструкція трубопроводу ефективно виключає точки напруженої вібрації., уникає резонансів трубопроводу, що забезпечує довговічність системи та знижує системний шум.
Схема акуратна, чітко розмежовані сильні та слабкі електричні лінії, що зручно для монтажу та обслуговування системи. Важливі компоненти теплообміну та труби покриті товстою ізоляційною ватою, щоб зменшити втрати тепла в системі та забезпечити її ефективну роботу.
РОЗМІРИ:

Характеристики
|
ПОТУЖНІСТЬ ПРИ НАГРІВАННІ ПОТУЖНІСТЬ НА ОХОЛОДЖЕННЯ |
2,20 — 8,00 КВТ 2,50 — 9,10 КВТ |
|---|---|
| COP |
3.76~4,96 |
|
НОМІНАЛЬНА ТЕПЛОВА ПОТУЖНІСТЬ НОМІНАЛЬНА ХОЛОДИЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ |
32 КВТ 25 КВТ |
| КОЕФІЦІЄНТ EER |
2,96~3,69 |
| ТЕМПЕРАТУРА НАГРІВАННЯ ТЕПЛОНОСІЯ |
55℃/60℃ |
| РОЗМІРИ ФРЕОНОВОЇ МАГІСТРАЛІ |
1/4″ / 1/2″ |
| ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВОДУ |
1″F |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ |
380-415V/50HZ |
| РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР |
-30℃/+43℃ |
|
РОЗМІРИ ПРИСТРОЮ , ММ: ЧИСТИЙ РОЗМІР (ЗОВНІШНІЙ БЛОК) (Ш * Д * В) ЧИСТИЙ РОЗМІР (ВНУТРІШНІЙ БЛОК) (В × Ш × Г) |
1240*540*1630 550*420*830 |
|
ВАГА ПРИСТРОЮ, КГ.: ВАГА НЕТТО ВАГА БРУТТО
|
215 250 |
| РІВЕНЬ ШУМУ, ДБ |
≤70 |
| ТИП ФРЕОНУ |
R410A/ 4,60 КГ |
| ТИП КОМПРЕСОРА |
ПОВОРОТНИЙ ІНВЕРТОР ПОСТІЙНОГО СТРУМУ EVI PANASONIC / ІНВЕРТОР MITSUBISHI |
| РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАК ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ, Л. |
8 |
| ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС |
GREENPRO |
| ЧОТИРЬОХХОДОВИЙ КЛАПАН |
SANHUA |
| ТЕПЛООБМІННИК НА СТОРОНІ ВОДИ |
ПАЯНИЙ ПЛАСТИНЧАСТИЙ ТЕПЛООБМІННИК SS 316 |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТІ ЦИРКУЛЯЦІЙНОГО НАСОСУ |
А / А+ |
| МОДУЛЬ WI-FI |
ВБУДОВАНИЙ |
| КОНТРОЛЕР |
7-МЕТРОВИЙ ДРОТОВИЙ КОНТРОЛЕР ІЗ СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ + КОНТРОЛЕР WI-FI |
| КІЛЬКІСТЬ ВЕНТИЛЯТОРІВ |
2 |
| МАТЕРІАЛ КОРПУСА | ОЦИНКОВАНА СТАЛЬ, ФАРБОВАНИЙ |
| КЛАС IP (РІВЕНЬ ЗАХИСТУ) | IPX4 |
| ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУРИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ НА ВИХОДІ (℃) | 25-60 |
| ДІАПАЗОН ТЕМПЕРАТУРИ ОХОЛОДЖУВАЛЬНОЇ ВОДИ НА ВИХОДІ (℃) | 7-12 |
RAY-15DS1-EV (380V) внутрішній блок Складання RAY-15DS1-EV (380V) Компресор Mitsubishi Electric RAY-15DS1-EV (380V)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Електрична потужність | 8 кВт |
| Коефіцієнт перетворення | 5 |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Максимальна температура нагріву | 60 °С |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 60 °С |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга | 380 В |
| Площа обігріву | 440 кв.м |
| Потужність охолодження | 25 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Струм | 14 А |
| Теплова потужність | 32 кВт |
| Термін окупності | 3 років |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 540 мм |
- Ціна: 262 400 ₴












