
Masalta Віброплита MS160-4 з реверсом Honda GX200 6,5л.с. 149кг. розширена площадка 730*500мм
72 540 ₴
- В наявності
- Код: MS160-4 WP
Віброплита Masalta MS160-4 - бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок тощо. Завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 570 м2 поверхні. Вібротрамбовочна плита Masalta MS160-4 оснащена розширеною вібраційною плитою (730х500 мм), що дозволяє їй швидше утрамбовувати поверхню.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплит Masalta:
> Надійність, перевірена часом
> Оптимальна цінова політика
> Зручна система керування
> Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Переваги віброплити Masalta MS160-4 з розширеним майданчиком:
> 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 200 на 4800 Вт
> Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
> Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
> Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
> Паливного бака на 3,1 л вистачає на досить тривалий час роботи
> За годину роботи цією віброплитою можна утрамбувати близько 570 м. кв.
> Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого прострнаства
> Реверс забезпечує зворотний хід обладнання і трамбування на одному місці
> Повітряна система охолодження двигуна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 161 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Килимок | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,віброплита,гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Да |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Об`єм резервуару | Немає |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 4.8 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 6.5 к.с |
| Продуктивність | 570 м2/год куб. м/год |
| Робоча глибина | 50 см |
| Робоча швидкість руху | 25 см/сек |
| Розмір плити | 730х500 мм |
| Сила удару | 30.5 кН |
| Стан товару | Новий |
| Тип | віброплита |
- Ціна: 72 540 ₴