Гідравлічний візок Vulkan SYP-1-3000 - обладнання для переміщення поклажі в межах складу або супермаркету. З її допомогою здійснюють навантаження і переміщення важких вантажівна дерев'яних палетах. Представлена модель відрізняється від аналогів інших виробників міцнішою і якіснішою сталлю.
Призначення: переміщення вантажів вагою до 3000 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Окрім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
Відмінне співвідношення ціни і якості
Міцна сталева рама
Надійні гідравлічні блоки
Якісні колеса
Переваги рокли Vulkan SYP-1-3000
Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору не залишають слідів і майже не створюють шуму
Оптимальна довжина вил (115 см)
Ширина охоплення вил 55 см
Дозволяє піднімати вантажі вагою до 3 т
Відмінно працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо
Розміри передніх коліс 18х5см, а задніх - 8х6см
Спарені колеса для більш надійного переміщення
Посадкова висота - 85 мм
Максимальна висота підйому - 200 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74 кг |
| Висота підіймання | 0.2 м |
| Висота у складеному стані | 85 мм |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Комплектація | рокла |
| Країна торгової марки | Україна |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гідравлічна |
- Ціна: 15 867 ₴







