Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни вхідного напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або скачках вхідної напруги, вихідна напруга залишається незмінною. Це зроблено для того, щоб уникнути миготіння ламп накалювання та інших освітлювальних приладів споживачів.
Власне споживання енергії на холостому ходу не більше 20Ватт.
Volter 11 пттм – однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 11 кВт, відноситься до серії Volter ПТТМ, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Стабілізатор напруги змінного струму однофазний ПТТМ призна-
чений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів елект-
роспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю на-
пруги, а також компенсації індуктивного навантаження (втрат у
проводці).
Стабілізатор забезпечує:
1. Стабілізацію вихідної напруги на рівні 220/230В±0,5% при зміні
вхідної напруги від 130 до 320 В частотою 50±3 Гц.
2. Захисне відключення споживачів при підвищенні вхідної напру-
ги більше 330±5 В з відключенням вхідного автоматичного вимикача.
3. Захист від короткого замикання та тривалих перевантажень
на виході.
4. Режим "Транзит" в аварійній ситуації.
5. Захист споживачів від перенапруги в режимі «Транзит» в діа-
пазоні напруг 260±5 В.
6. Тепловий захист стабілізатора в інтервалі температур 75-85 ° С.
7. Роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до
максимального.
8. Нормоване 4,5-7,5 сек відключення споживачів при коротко-
часному зникненні мережі живлення (виключає пошкодження
імпульсних джерел живлення споживачів).
9. Стабілізатор не вносить спотворень у форму вихідної напруги,
а за наявності власних спотворень в мережі живлення зменшує вміст
вищих гармонік (з метою зменшення нагріву електродвигунів і транс-
форматорів споживачів, і зменшення їх гудіння).
10. Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни
вхідної напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робо-
чого діапазону. При будь-яких плавних змінах або стрибках вхідної
напруги вихідна напруга залишається незмінною. Це зроблено для
того, щоб унеможливити миготіння ламп розжарювання та інших
освітлювальних приладів споживачів.
11. Власне споживання енергії на холостому ходу не більше 20 Ватт.
Стабілізатор розрахований на безперервний цілодобовий режим
роботи в закритих опалювальних приміщеннях при:
– температурі довкілля від 1 до 40°С;
– відносної вологості від 40 до 80% (при 25±10°С);
– атмосферний тиск від 630 до 800 мм рт.ст.
Правила зберігання та транспортування
- Умови зберігання стабілізаторів повинні відповідати наступним:
температура від +5 до +40 ° С, відносна вологість до 80% при тем-
пературі +25 ° С;
– стабілізатори в упаковці можуть транспортуватись будь-яким
видом закритого транспорту відповідно до правил перевезення на
даному виді транспорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | ДОВІЧНА |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип | інверторний |
| Охолодження | Примусове |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість щаблів | безступеневий |
| Вимкнення за Umax | 330 В |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 450 х 420 х 160 |
| Маса, кг | 18 |
| Вхідний діапазон | 130-330 В |
| Вимкнення в транзиті | 260±5 В |
| Макс. потужність за Umin, кВт | 6,5 |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Вхідний діапазон, під замовлення | ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНО: 60-380 В- додатково до вартості 2200 грн |
| Фазність | одна фаза |
| Крок стабілізації | - |
| Швидкодія, мс | 1 |
| Вимкнення за Umin | 105 В |
| Морозостійка обробка | + 2250 грн, під замовлення |
| Точність стабілізації | ±0,5 % |
| Максимальний струм, | 50 |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Максимальна потужність, кВт | 11 |
| ККД, % | 98 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Рівень шуму, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Затримка увімкнення | 4,5-7,5 с |
- Ціна: 50 820 ₴


