
Стабілізатор напруги Volter-9 с, однофазний, 40А, ~9 кВт, 220В
35 820 ₴
- Під замовлення
- Код: 941volter
Відправка з 06 травня 2026Volter-9 с — однофазний стабілізатор напруги для роботи в мережі 220В. Номінальний струм — 40А, потужність — близько 9 кВт. Використовується для стабілізації напруги в побутових та малих комерційних об’єктах. Підходить для електрокотлів, насосів і техніки відповідної потужності.
Volter™-9 с — встановлюється стаціонарно та призначений для безперервної роботи. Монтаж відбувається в розрив фази після електричного лічильника — це обов'язкова умова для побутового використання.
- Безшумні
- Покращене тепловідведення без застосування вентилятора
- Підвищена перешкодостійкість
- Висока швидкодія
- Можливість експлуатації за негативних температур і підвищеної вологості
- Підвищена пожежобезпека
- Не вимагають сервісного обслуговування
- Максимальна кількість захистів
- Зручне під'єднання
- Не спотворюють синусоїду
- Стійкість до механічних впливів
- Велика перевантажувальна здатність
- Підвищена надійність. Оптимальне співвідношення надійність/ціна
Характеристики
| Тип |
електронний тиристорний |
|---|---|
| Фазність |
одна фаза |
| ККД, % |
98 |
| Вхідний діапазон |
125-265 В |
| Швидкодія, мс |
20 |
| Рівень шуму, дБ |
34-40, залежно від навантаження |
| Максимальний струм, |
40 |
| Максимальна потужність, кВт |
9 |
| Способ монтажа |
навісний/напольний |
| Охолодження |
природне |
| Вихідна напруга |
220 В |
| Макс. потужність за Umin, кВт |
5 |
| Точність стабілізації |
+6,5 -6,5% |
| Кількість щаблів |
9 |
| Крок стабілізації |
15,5 В |
| Вимкнення за Umin |
115 В |
| Вимкнення за Umax |
275 В |
| Вимкнення в транзиті |
258±5 В |
| Затримка увімкнення |
4,5-7,5 с |
| Габарити (ВхШхГ), мм |
350 х 420 х 160 |
| Маса, кг |
21,4 |
| Колір |
світло-сірий |
| Вологість, не більш ніж |
40…80% |
| Клас захисту |
IP20 |
| Гарантія | ПОЖИЗНА |
| Температурний діапазон |
Робочий діапазон від плюс 1 °C до 40 °C у закритому приміщенні |
| Морозостійка обробка |
+2250 грн, під замовлення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | ДОВІЧНА |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип | електронний тірісторний |
| Охолодження | Природне |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість щаблів | 9 |
| Вимкнення за Umax | 275 В |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 350 х 420 х 160 |
| Маса, кг | 21,4 |
| Вхідний діапазон | 125-265 В |
| Вимкнення в транзиті | 258±5 В |
| Макс. потужність за Umin, кВт | 5 |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Фазність | одна фаза |
| Крок стабілізації | 15,5 В |
| Швидкодія, мс | 20 |
| Вимкнення за Umin | 115 В |
| Морозостійка обробка | + 2250 грн, під замовлення |
| Точність стабілізації | +6,5 -6,5% |
| Максимальний струм, | 40 |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Максимальна потужність, кВт | 9 |
| ККД, % | 98 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Рівень шуму, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Затримка увімкнення | 4,5-7,5 с |
- Ціна: 35 820 ₴

