Джерело безперебійного живлення UPS -10000 LINE-INTERACTIVE ТМ Volter призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі. Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 20000 Вт
Цей UPS підтримує можливість роботи з LifePo4 акумуляторами.
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 150-280В, ДБЖ стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. При роботі від акумулятора UPS -10 000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (± 0,5 Гц) і номіналом на виході 220В (± 1%). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду не перевищує 20А. Є самим універсальним засобом захисту від несправностей мережі, так як поєднує в собі цілий ряд пристроїв. Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 20 000 Вт
- Підходить для нестабільного або часто відключеного електроживлення, а також для критичного обладнання, яке потребує резервного живлення
- Цей продукт використовує високоточний керуючий чіп DSP, точну схему виявлення, передову технологію керування
- Інтелектуальний вентилятор з регулюванням температури, ефективним відведенням тепла, продовжує термін служби системи
- Вихід чистої синусоїди, кілька варіантів режиму роботи
- Кілька електронних захистів: захист від короткого замикання, захист від перенапруги та зниженої напруги, захист від перевантаження, автоматичний перезапуск через перебільшення/коротке замикання (автоматичний перезапуск три рази
- Широка частота та широкий вхід напруги можна використовувати для входу дизельного/бензинового генератора
- 3-х ступінчастий зарядний пристрій з настроюваним струмом заряду
- 8 попередньо встановлених напруг акумулятора, включаючи літієву. Опція, визначена користувачем.
Характеристики
| Тип |
джерело безперебійного живлення |
|---|---|
| Вхідний діапазон |
180-270 В |
| Фазність |
одна фаза |
| Перехід на АКБ |
150-280 В |
| Вихідна напруга |
220В/230В/240В- на вибір |
| Максимальна потужність, кВт | |
| Вих. частота (АКБ), Гц |
50Гц / 60Гц ± 0,3 |
| Переключення АКБ-мережа-АКБ |
< 10 мс |
| КПД інвертора |
> 85 % |
| Напруга батареї |
48 В |
| Охолодження |
примусове |
| Спосіб монтажу |
на стіну |
| Клас захисту |
IP20 |
| Температурний діапазон |
Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Вологість, не більше |
40…80% |
| Колір |
комбінований (чорно/білий) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Відхилення вих. напруги від номінального | ±1 -АКБ, ±10-сеть |
| Форма вихідної напруги при роботі від АКБ | синусоїда |
| Струм заряду | 50А |
| Максимальний струм заряду, А | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | комбінований (чорно/білий) |
| Тип | джерело безперебійного живлення |
| Охолодження | Примусове |
| Клас захисту | IP20 |
| Вхідний діапазон | 180-270 В |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Фазність | одна фаза |
| ККД інвертора | > 85 % |
| Перехід на АКБ | 150-280 В |
| Способ монтажа | на стіну |
| Вих. частота (АКБ), Гц | 50Гц / 60Гц ± 0,3 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Напруга батареї | 48 В |
| Перемикання АКБ-мережа-АКБ | < 10 мс |
- Ціна: 107 163 ₴
