GTM Скутер аккумуляторный N-MD 1200, 72В, 1200Вт, Скорость - 50км/ч
49 999 ₴
- В наявності
- Код: N-MD 1200
GTM Скутер аккумуляторный N-MD 1200, 72В, 1200Вт, Скорость - 50км/чВ наявності
49 999 ₴
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність двигуна 1200 Вт,
свинцево-кислотний акумулятор 72V20A
Колеса 3.0-10 безкамерні шини
переднє дискове / заднє барабанне гальмо,
швидкість 50 км/год, зі світлодіодним дисплеєм NFC та спинкою та зарядним пристроєм, упаковка SKD з картонною коробкою, акумулятор упакований окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 107 кг |
| Довжина/колісна база | 1830/1260 мм |
| Запас ходу при навантаженні 75кг | 60 км |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість циклів заряду/розряду | 800 циклів |
| Максимальне навантаження | 150 кг кг |
| Максимальний кут підйому | 21% |
| Потужність | 1200 Вт |
| Привод | Задній |
| Розмір задніх коліс | 3.0-10 |
| Розмір передніх коліс | 3.0-10 |
| Стан товару | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний 72V/20Ah |
| Тип гальм, передні/задні | Диск/Барабан |
| Тип скутера | Електричний |
| Час повного заряду | 6-8 рік |
| Швидкість максимальна | 50 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 999 ₴