
Pferd Шлифовальная головка абраз. d-32*32мм цилиндр., мин.-6мм, Р-24, твёрдо. M для метал. ZY3232 6 ADW24M5V рожева
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220097595
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична форма ZY оптимально підходить для шліфування отворів, радіусів і контурів.
Оброблювані матеріали:
СтальСталеве лиття
Види обробки:
Затирка швівРозшліфовуванняВирівнювання зварних швівзачистка задирокОбробка площиніОбробка крайок (зняття фаски, закруглення)Обробка крайокШліхтованняОбробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валомПрямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Макс. обороти | 25700 об/хв |
| Мін. обороти | 25700 об/хв |
| Розмір зерна | 24 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴