
Pferd Шлифовальная головка абраз. d-10*10мм цилиндр., мин.-3мм, Р-80, твёрдо для металла. ZY1010 3 ARO5V рожева
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4007220118467
+380 (97) 450-28-44
Циліндрична форма ZY оптимально підходить для шліфування отворів, радіусів і контурів.
Оброблювані матеріали:
Сталь
Сталеве лиття
Види обробки:
Затирка швів
Розшліфовування
Вирівнювання зварних швів
зачистка задирок
Обробка площині
Обробка крайок (зняття фаски, закруглення)
Обробка крайок
Шліхтовання
Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валом
Прямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 10 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Діаметр | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Макс. обороти | 77500 об/хв |
| Мін. обороти | 65000 об/хв |
| Розмір зерна | 80 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴