Відрізна машина Vulkan CM2600 / 220 - електричний пристрій для різання абразивним кругом металевих труб, прутків, куточків.
Призначення: часто використовується на виробництві та під час будівельних робіт.
Переваги відрізної машини Vulkan CM2600/220
Оброблювана заготовка надійно затискається за допомогою вбудованих верстатних лещат
Клиноременева передача довговічна, проста в обслуговуванні, виконує роль запобіжної муфти
Оснащена асинхронним двигуном з мідною обмоткою
Ремінний привід захищений металевим щитком
Металевий кожух на ріжучому диску захищає користувача під час роботи
Зварна станина підвищеної якості дозволяє працювати з важкими заготовками
Ріжучий диск опускається і піднімається за допомогою довгої рукоятки, що забезпечує безпечну роботу
Комплектація
Руків'я
Кнопка вимикача
Кожух захисний
Кришка приводу ремінного
Колесо транспортувальне
Пластина опорна
Колесо подачі лещат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість обертів | 2880 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Макс. кут повороту лещать | 45 |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Потужність | 2.6 кВт |
| Стан товару | Новий |
| Товщина різання арматури | 50 мм |
| Товщина різання профілю | 100 мм |
| Товщина різання труб | 135 мм |
- Ціна: 9 600 ₴







