
Pferd Шлифовальная головка абраз. d-8*16мм центрасферич., мин.-3мм, P-60, твёрдо. J для титану, никелю,кобальту та наплавок SP0816 3
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4007220802687
Центросферична форма SP прекрасно підходить для обробки малих (сверлених) отворів.
Оброблювані матеріали:
жароміцні матеріали
Сплави на основі кобальту
Інші кольорові метали
Сплави на основі нікелю (напр., Інконель і Хастеллой)
Титан
Кольоровий метал твердий
Титанові сплави
Загартовані поліпшені сорти сталі вище 1.200 Н / мм2 (38 HRC)
Види обробки:
Затирка швів
Розшліфовування
Вирівнювання зварних швів
зачистка задирок
Обробка площині
Обробка крайок (зняття фаски, закруглення)
Обробка крайок
Шліхтовання
Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валом
Прямі шліф. машини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16 мм |
| Довжина хвостовика | 30 мм |
| Діаметр | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Макс. обороти | 72800 об/хв |
| Мін. обороти | 72800 об/хв |
| Розмір зерна | 60 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | центросферична |
- Ціна: 144 ₴