Гідравлічний штабелер Vulkan - складське обладнання з електричною системою управління гідравлічними підйомними блоками. Представлена модель має міцний сталевий корпус жовтого кольору. Ширина вил налаштовується. Довжина вил 1.1 м. Максимальне підняття вантажу вагою до 1500 кг на висоту 3 м. Оснащений АКБ на 12V ємністю 120AH.
Увага! перераховані показники є максимально можливими для даної моделі. Це не означає, що штабелер може піднімати максимальну вагу на максимальну висоту.
Сфера застосування: використовується на складах, вокзалах, в супермаркетах, аеропортах, логістичних компаніях, портах.
переваги електричного штабелера Vulkan 1500кг / 3 м / 1.1 м
Колеса з нейлоновим покриттям забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею і не залишають на підлозі сліди
Маневрений і легкий в управлінні
Вила виготовлені з міцної сталі, стійкої до зносу
Надійні гідравлічні блоки витримують максимальні навантаження і забезпечують плавне піднімання і опускання вантажу
Зручна електрична система управління
Вся конструкція укріплена міцними зварювальними швами
Порошкове фарбування захищає сталеву раму від корозії
Технічні характеристики штабелера Vulkan 1500кг / 3 м / 1.1 м
Вантажність:
1500 кг
Мінімальна висота підйому:
90 мм
Максимальна висота підйому:
3000 мм
Довжина вил:
1100 мм
Розширення вил по зовнішній стороні:
560 - 1150 мм
Радіус розвороту:
1540 мм
Матеріал коліс:
нейлон
Потужність електродвигуна:
1.6 кВт
Ємність акумулятора:
12V/120Ah
Колісна база:
1450
Розмір задніх коліс:
180х50 мм
Розмір передніх коліс:
80х60 мм
Вага:
470 кг
Країна реєстрації бренду:
Україна
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 кг |
| Вантажність | 1500 кг |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Комплектація | штабелер |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. робоча висота | 3.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 110 671 ₴
