
Термія Електроплита 1 чавунна конфорка, 1,5кВт, нерж.
1 530 ₴
1 484,10 ₴
- В наявності
- Код: ЕПЧ 1-1,5/230(н)
Основні переваги Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2:
24 місяці - офіційна гарантія від виробника
1500 Вт - максимальна споживана потужність
Велика чавунна конфорка діаметром 180 мм.
Рівномірний розподіл тепла по конфорці під час нагрівання
Плавне регулювання потужності
Світлова індикація включеного нагрівального елемента
Полірований корпус із якісної нержавіючої сталі
Комплектація:
Настільна плита Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 нержавіюча
Інструкція експлуатації
Картонна коробка.
Опис настільної електроплити Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2
Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 - компактна побутова електрична плита для приготування їжі. Живиться від стандартної електромережі 220 і споживає всього 1,5 кВт. На корпусі розміщується одна плоска чавунна конфорка діаметром 180 мм, що забезпечує швидке нагрівання. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі та додатково відполірований до дзеркальної поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 265x96x285 мм |
| Діаметр 1 конфорки | 180 мм |
| Діаметр 2 конфорки | Немає |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Колір | Хром |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість конфорок | 1 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Нагрівальний елемент | чавунний |
| Особливості | світлова індикація включеної конфорки |
| Потужність 1 конфорки | 1500 Вт |
| Потужність 2 конфорки | Немає |
| Споживана потужність | 1500 Вт Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мережева |
- Ціна: 1 484,10 ₴