
Pferd Шліфувальна головка пелюсткова F4015/6 А80 для дриля або пшм хв-6мм
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220154458
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфголовка пластинчаста Pferd F4015/6А-80 призначена для використання з дриллю. Діаметр хвостовика у представленої шліфувальної шліфувальної шліфувальної тканини — 6 мм, його довжина — 4 см. Збільшені розміри шліфувальної насадки (40*15 мм) овоюють якнайшвидше обробляти великі площі.
Технічні параметри — Шліфувальна головка Pferd Pferd F4015/6А-80:
Абразивність: 80
Розміри шліфування: 40*15 мм
Діаметр хвостовика: 6 мм
Довжина хвостовика: 40 мм
Країна-виробник: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Розмір зерна | 80 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴


