
Pferd Шліфувальна головка пелюсткова F3015/6 А180 для дриля або пшм хв-6мм
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220292730
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластинчаста шліфголівка Pferd F3015/6А-180 від провідного виробника витратних матеріалів у світі — компанії Pferd, вирізняється високою міцністю та зносостійкістю.
Технічні характеристики:
Діаметр хвостовика — 6 мм
Довжина хвостовика — 40 мм.
Розміри головки: 30*15 мм
Країна-виробник: Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Розмір зерна | 180 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴


