
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-20*25мм циліндр., хв.-6мм, тверд. L для неірж, кол.метал ZY2025 6 ADW30L6B темн. коричневий.
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220097083
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
купити головку шліфувальну Pferd для професійного або універсального застосування, з різними характеристиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴