
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-16*32мм циліндр., хв.-6мм, Р-30, ZY1632 6ADW 30 M5V STEEL
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220096598
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична форма ZY оптимально підходить для шліфування отворів, радіусів і контурів.
Оброблювані матеріали:
СтальСталеве лиття
Види обробки:
Затирка швівРозшліфовуванняВирівнювання зварних швівзачистка задирокОбробка площиніОбробка крайок (зняття фаски, закруглення)Обробка крайокШліхтованняОбробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валомПрямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Макс. обороти | 51200 об/хв |
| Мін. обороти | 51200 об/хв |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴