
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-16*32мм циліндр., хв.-6мм, Р-30, тверд. K для лиття ZY1632 6 ARN30K5V рож-корич.
158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220096567
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куля Pferd ZY 1632 6 ARN 30 K 5 V підходить для використання на крайках і краях виробів. Представлена куля Pferd має високу абразивність і вирізняється тривалим терміном експлуатації.
Технічні характеристики — Pferd ZY 1632 6 ARN 30 K 5 V:
Діаметр: 16*32 мм
Діаметр хвостовика: 6 мм
Абразивність: Р30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴