
Mighty Seven Круг відрізний 75*1,5*10мм (3"*1/16"*3/8")
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: QB-913
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний Mighty Seven 75*1,5*10мм призначений для точного та швидкого різання металу. Ідеально підходить для роботи з конструкційною сталлю, трубами, листовими заготовками та іншими матеріалами. Підходить до пневмо- та електроінструментів з відповідним посадковим діаметром.
Переваги моделі:
> Висока якість абразиву
> Розроблено спеціально для роботи з твердими металами
Комплектація:
> Круг відрізний Mighty Seven 75*1,5*10мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 75.0 мм |
| Країна походження | Тайвань |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Макс. обороти | 20000 об/хв |
| Матеріал, що обробляється | Сталь |
| Посадковий отвір | 10 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴