Whirlpower M061-01-103 - компактний і легкий побутовий ліхтарик, призначений для носіння в руці. Ця модель живиться від однієї батарейки типу ААА, і здатна пропрацювати до 12 годин.
Основні переваги Whirlpower M061-01-103:
90 Лм - світловий потік
До 12 годин безперервної роботи
Живлення від звичайної батарейки типу ААА
Корпус із міцного алюмінієвого сплаву
Захист корпусу за стандартом IPx6
Комплектація:
Whirlpower M061-01-103
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.035 кг |
| Габарити | 16x16x103 мм |
| Живлення | 1xAAA |
| Клас захисту | IPx6 |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 90 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ручний |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴
