Теплова електрична гармата Термія 6000- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Переваги електричних гармат Термія 6000
Номінальна потужність становить 3-6 кВт
Підходить для трифазного живлення
Вбудовані вентиляторні вузли і термостати італійського виробництва
Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 400 м3 повітря протягом години
Два ступені регулювання потужності
Корпус двигуна і крильчатка виготовлені з антикорозійного алюмінієвого сплаву
Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
Захист від перегріву
Надійний вбудований термостат підтримує стабільну температуру повітря
Можливість роботи в режимі вентилятора
Ступінь захисту оболонки-IP 22
Вага гармати становить 9,3 кг
Комплектація
Теплова гармата
Без шнурів живлення (внутрішня колодка для підключення до мережі живлення)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 540x306x418 мм |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Клас захисту | IPx2 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Потужність | 6 кВт |
| Продуктивність | 400 м3/год куб. м/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Робочий струм | 3x9 А |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 964 ₴

