Теплова електрична гармата Термія 4500- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Призначення: Використовують для обігріву приміщень в якості додаткового джерела тепла, а так само для сушіння будівельних та оздоблювальних поверхонь.
Особливості теплових гармат ТМ Термія
Зручна і ефективна конструкція
Мобільність і простота експлуатації
Швидке нагрівання повітря
Здатні працювати тривалий час
Переваги електричних гармат Термія 4500
Номінальна потужність становить 3-4, 5 кВт
Вбудовані вентиляторні вузли і термостати італійського виробництва
Підходить для однофазного живлення
Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 400 м3 повітря протягом години
Два ступені регулювання потужності
Корпус двигуна і крильчатка виготовлені з антикорозійного алюмінієвого сплаву
Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
Захист від перегріву
Надійний вбудований термостат підтримує стабільну температуру повітря
Можливість роботи в режимі вентилятора
Ступінь захисту оболонки-IP 22
Вага гармати становить 7,3 кг
Технічні характеристики теплової гармати Термія 4500
Напруга: 220 В
Частота мережі: 50 Гц
Потужність (I/II ступінь): 3-4, 5 кВт
Струм: 21 а
Продуктивність: 400 м3/год
Збільшення температури: 31°C
5 причин купити гармату Термія в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Більше 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна вигідно купити промислову теплову гармату для обігріву різних будівель. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Термія. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо ви хочете знати, потужність і температуру нагрівання повітря тепловою гарматою Термія АТ Ево 4,5/0,4 ТП, консультанти інтернет магазину із задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 440x263x390 мм |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Потужність | 4.5 кВт |
| Продуктивність | 400 м3/год куб. м/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Робочий струм | 21 А |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 772 ₴


