Теплова електрична гармата Термія 24000- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Призначення: Використовують для обігріву приміщень в якості додаткового джерела тепла, а так само для сушіння будівельних та оздоблювальних поверхонь.
Особливості теплових гармат ТМ Термія
Зручна і ефективна конструкція
Мобільність і простота експлуатації
Швидке нагрівання повітря
Здатні працювати тривалий час
Переваги електричних гармат Термія 24000
Номінальна потужність становить 12-24 кВт
Вбудовані вентиляторні вузли і термостати італійського виробництва
Підходить для 3-х фазного живлення
Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 1300 м3 повітря протягом години
Два ступені регулювання потужності
Корпус двигуна і крильчатка виготовлені з антикорозійного алюмінієвого сплаву
Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
Захист від перегріву
Надійний вбудований термостат підтримує стабільну температуру повітря
Можливість роботи в режимі вентилятора
Ступінь захисту оболонки-IP 22
Вага гармати становить 23 кг
Технічні характеристики теплової гармати Термія 24000
Напруга:
380 В
Частота мережі:
50 Гц
Потужність (I/II ступінь):
12/24 кВт
Струм:
36,3 а
Продуктивність:
1300 м3/год
Збільшення температури:
73°C
Вага:
23 кг
5 причин купити гармату Термія в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Більше 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорогу теплову електричну гармату на 24 кВт. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Термія. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, скільки коштує теплова гармата Термія АТ Ево 24,0/1,3 ТП, консультанти інтернет магазину із задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 785x375x570 мм |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Потужність | 24 кВт |
| Продуктивність | 1300 м3/год куб. м/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Робочий струм | 36.3 А |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 11 730 ₴
