
Тепловий насос повітря-вода Midea MWA-V12W/D2RN8-B / HBT-A160/240CD30GN8-B серія ARCTIC 2022 з баком - бойлером ГВС
381 915 ₴
- Немає в наявності
- Код: MWA-V12W/D2RN8-B
Відкрийте для себе справжній спокій прямо вдома. Екологічний малошумний тепловий насос «повітря-вода» серії M Thermal Arctic об'єднує повітряне опалення, охолодження, підігрівання підлоги та гаряче водопостачання в одній системі, яка спеціально розроблена для задоволення всіх ваших вимог. Завдяки вбудованому гідравлічному комплекту та інтегрованій конструкції, Mono тип M Thermal дуже зручний для встановлення в домашніх умовах. Висока ефективність і широкий робочий діапазон дають змогу зробити правильний вибір у різних умовах використання відповідно до фактичних потреб. Інтелектуальне керування й гнучке обслуговування забезпечують зручність як для користувачів, так і для постачальників послуг.
Тихий намет
Пристрій виробляє рівень звукового тиску 35 дБ (А) на відстані 3 метри, що навіть нижче, ніж пташине чирикання.
Економія витрат
Компресор постійного струму, двигун вентилятора постійного струму та насос постійного струму. Високоефективний інвертор постійного струму забезпечує точне керування необхідною споживаною потужністю за реального навантаження.
Зона-Flex
З дистанційним керуванням і окремими термостатами, різною температурою води на виході. можна встановити до 8 різних зон.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Потужність охолодження | 12 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Теплова потужність | 12.1 кВт |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 865 мм |
| Довжина | 523 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 159 |
| Висота (мм) | 600 |
| Довжина (мм) | 1943 |
| Інверторна технологія | Да |
| Використовуваний холодоагент, R | 32 |
| Ширина, мм | 600 |
- Ціна: 381 915 ₴

