-3%

Mighty Seven Пневмополірувальник 169л/хв 2500об/хв 6,3бар
6 811 ₴
6 606,67 ₴
- В наявності
- Код: QP-317
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматична полірувальна машина Mighty Seven QP-317 - пневматична полірувальна машина для професійного використання на СТО і в майстернях.
Переваги моделі:
> Надійний легкосплавний металевий корпус
> Простота управління
Комплектація:
> Пневматична полірувальна машина Mighty Seven QP-317
> Бокова ручка
> Інструкція
> Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.04 кг |
| Витрата повітря | 170 л/хв |
| Довжина пристрою | 406 мм |
| Діаметр шлангу | 3/8 дюйма |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйм |
| Країна походження | Тайвань |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Кількість обертів | 2500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 178 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір шпинделя | 5/8 - 11 дюйма |
| Рівень вібрації | 2.5 м/с2 |
| Рівень шуму | 84 дБ дБ |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Полірувальна |
| Тип витратного матеріалу | Пад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 606,67 ₴