-3%

Masalta Гнучкий вал 5м з вібробулавою 45мм до вібраторів MVE2501
10 389 ₴
10 077,33 ₴
- В наявності
- Код: VEF2750 (5/45)
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий вал Masalta VEF2750 - пристосування для передачі обертів від приводу двигуна до вібробулави, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Поставляється разом з вібробулавою 45 мм в діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Довжина валу | 5 м |
| Довжина пристрою | 450 мм |
| Діаметр | 45.0 мм |
| Комплектація | вал,гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гнучкий вал з вібробулавою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 077,33 ₴

