
Masalta Гнучкий вал 3м з вібробулавою 38мм до вібраторів MVE2501
8 095 ₴
7 852,15 ₴
- В наявності
- Код: VEF2730 (3/38)
Гнучкий вал Masalta VEF2730 - пристосування для передачі обертів від приводу двигуна до вібробулаві, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Поставляється разом з вібробулавою 38 мм в діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики гнучкого валу Masalta VEF2730 3м:
> Тип: гнучкий вал з вібробулавою
> Довжина валу: 3 м
> Довжина вібробулави: 442 мм
> Діаметр вібробулави: 38 мм
> Відцентрова сила: 0,8 кН
> Амплітуда: 1 мм
> Вага: 8,6 кг
> Країна реєстрації торгової марки: Китай
> Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг |
| Довжина валу | 3 м |
| Довжина пристрою | 250 мм |
| Діаметр | 38.0 мм |
| Комплектація | вал,гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гнучкий вал з вібробулавою |
- Ціна: 7 852,15 ₴


