
Wi-Fi розумне смарт реле Smart Home On\Off 10А EWelink
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 26 квітня 2026Рекомендоване навантаження для стабільної і довготривалої роботи до 1600Вт.
Wifi реле - це технологія, яка зробить Ваш будинок більш технологічним і «розумним». Керувати електричними пристроями і освітленням в будинку стане набагато зручніше.
Вимикач можна підключити до будь-якого електричного приладу. Це може бути і управління газовим котлом, підігрів басейну, включення куллера, вентилятора, кондиціонера, різного роду освітлення в будинку. Це можна зробити в декілька кліків, сидячи на дивані. А особливо пристрій буде корисним, якщо необхідно дистанційно керувати заміським будинком, дачею чи віддаленим об'єктом. Тим більше, вимикач має вбудований таймер, який дозволить управляти пристроями, як за розкладом, так і вручну.
Бездротовий вимикач може дистанційно керувати побутовою технікою, електронікою або освітленням 220В через Wi-Fi мережу за допомогою мобільного телефону, встановивши на нього відповідне програмне забезпечення.
Для віддаленого управління, WiFi вимикач необхідно підключити до домашнього роутера, який має вихід в інтернет. За допомогою смартфона з встановленим додатком Ви можете керувати wi-fi вимикачами в будь-якому місці в будь-який час, для цього Вам потрібен доступ в інтернет. Зв'язок між смартфоном користувача і пристроєм забезпечує хмарна платформа, яку розробив виробник. Вона забезпечує надійність і парольний захист. За допомогою контролера Ви можете об'єднати управління в єдиний «командний центр», в якості якого буде служити Ваш смартфон. Тобто програма дозволяє додавати безліч пристроїв в список, і керувати ними в одній програмі.
Особливості бездротового Wi-Fi вимикача 220V 10A / 2200W:
- Можливість бачити в додатку в реальному часі статус пристрою (включений / виключений).
- Можливість настройки таймера для автоматичного вмикання / вимикання (до 8-ми завдань для кожного пристрою). Завдання можуть бути як циклічними на кожен день тижня, так і одиночними на будь-який день року;
- Ви можете завантажити додаток, за допомогою якого відбувається управління, для смартфонів на базі Android в Google Play, а також в App Store для смартфонів з операційною системою iOS.
Характеристики бездротового WiFi вимикача 220V 10A / 2200W:
- Живлення: 90 В ~ 250 В AC
- Макс. напруга : 10A
- Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 B / G / N
- WIFI частота роботи: 2.412-2.484 GHz
- Механізм безпеки: WEP / WPA-PSK / WPA2-PSK
- Робоча температура .: -20 ° ~ + 70 °
- Робоча вологість: ≤ 80%
- Матеріал: RF-ABS
- Розмір: 88х39х23 мм
Комплектація бездротового WiFi вимикача 220V 10A / 2200:
- WiFi вимикач Smart Home 220В;
- Інструкція англійською;
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Робоча частота | 2400 МГц |
| Максимальна приєднувальна потужність | 2200 Вт |
| Радіус дії | 30 м |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | B&G |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 190 ₴



