
Рекуператор CLIMTEC РДЦ-350 Tuya — для приміщення до 330 м2
35 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РДЦ 350 є промисловою установкою, яка дозволяє провітрювати приміщення площею до 330 м2.
Особливістю установки є можливість використовувати як децентралізований рекуператор, так і в централізованій системі вентиляції.
Завантажити Data Sheet RDC 350
| Діаметр корпусу робочого модуля без утеплювача, мм | 315 |
| Довжина, мм | 900 |
| Маса, кг | 12 |
| ККД рекуперації, % | 87 |
| Об’єм припливного/витяжного повітря, м³/год. | 1000/1000 |
| Рекомендована площа приміщення, м² | 330 |
| Рекомендована кількість осіб у приміщенні | 17 |
| Напруга, В | 220/230 |
| Потужність, Вт | 550 |
| Рівень шуму, дБ | 45-48 |
| Потужність ТЕНа догріву, Вт | – |
| Теплообмінник алюмінієвий діаметрально пластинчастий | + |
| Клапан перекриття потоків | – |
| Система керування | настіний пульт |
| Площа теплообміну теплоутилізатора (теплообмінника) | 7 м² |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLIMTEC |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рекуператора | Трубчастий |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 87 % |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 525-1000 |
| ТЕН догрівання | Немає |
| Об'єм повітря на мінімальній швидкості вхід/вихід | 45/45 м3/год |
| Тип монтажа | внутрішньостінний |
| Термоізоляція корпусу | Да |
| Елементи керування | виносний пульт |
| Об'єм повітря на максимальній швидкості вхід/вихід | 185/185 м3/год |
| Діаметр монтажного отвору | 225 мм |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Для приміщення площею | до 70 м2 |
| Фільтр очищення повітря | Немає |
| Режими повітрообміну | рекуперація/подавання/відтік |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потоки повітря | розділені |
| Клапан перекриття | ручний |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Тип теплообмінника | пластинчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 700 ₴



