
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Елекс АМПЕР-Т У 16-1/40 v2.1 9 кВт Елєкс
22 600 ₴
21 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 320uk
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР-Т У 16-1/40 v2.1
Однофазний стабілізатор напруги Ампер-Т У 16-1/40 v2.1 (точний) призначений для роботи в електричних мережах із коливаннями напруги від 145 до 275 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220±2,7%, що забезпечується завдяки використанню 16 ступенів стабілізації. Номінальна потужність цієї моделі 9 кВт, що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 40 А на ньому. До особливостей цього стабілізатора можна віднести подвійний світлодіодний екран, лінійну смугу завантаження, наявність електронного транзиту (байпас), зручне розташування клемної колодки для під'єднання на задній частині корпусу, безшумну роботу завдяки використання як силових ключів симісторів. За потреби отримати на виході стабілізатора напругу від 220 В в Ампер-Т У 16-1/40 v2.1 є функція регулювання цього значення в діапазоні 200-230 В ±2,7%. Стабілізатор Ампер-Т У 16-1/40 v2.1 має можливість ручної підстроювання нижнього порога вимкнення (60-135В). Ця функція потрібна для навантаження з високими пусковими струмами, під час запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне вимкнення стабілізатора. За активації цієї опції стабілізатор упродовж хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть у разі просаджування напруги до 60 В у мережі. Встановлювати й експлуатувати стабілізатор Ампер-Т У 16-1/40 v2.1 рекомендується в сухих і опалюваних приміщеннях. Настінну установку рекомендується проводити у вертикальному положенні (вентиляторами вгору), залишивши зверху та знизу 10-15 см для охолодження. Під'єднання здійснюється до наявного проведення через клемну колодку.
| Робочий струм, | 40 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 9.0 |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Тип ключа | симістор |
| ККД стабілізатора не нижчий, % | 98 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 35 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 100 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Регулювання нижнього порогу вимкнення, В | 60-135 |
| Регулювання напруги на виході, В | 200-230 |
| Точність у діапазоні стабілізації, % | 2.7 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 20 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | є |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | вхідний автоматичний вимикач із B-характеризацією електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вхідний дросель | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Мінімальний переріз жил кабелю для під'єднання, мм2 | 6 |
| Максимальний переріз жил кабелю для під'єднання, мм2 | 30 |
| Примусове охолодження | двошвидкісний вентилятор |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 460х275х165 |
| Маса, кг, не більш ніж | 21 |
| Гарантія, років | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 9 кВА |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Вихідний струм, не більш ніж | 40 А |
| Розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Вага | 21 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Кількість щаблів (похибка, %) | 16(2.7%) |
| Рекомендоване застосування | Побутова техніка, Дім, Квартира, Офіс, приватний будинок |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Тип підключення | Клемний |
| Категорія | Однофазні стабілізатори |
| Байпас | Електронний |
| Тип | Самісторні (тиристорні) |
| виготовлення | Навісні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 21 600 ₴






