Служить для збільшення площі повітряної дефлегмації і є класикою при виробництві віскі і ароматних дистилятів.
Призначений для роботи в комплекті з аламбічним шоломом 2″.
Конус виготовлений з надзвичайною турботою про якість. Зварювання та пайка зроблена вручну, а не машинним методом. Зварні шви не настільки ідеальні як на промислових виробах. Ручна робота з виготовлення конусів додає їм індивідуальності а також забезпечує їм традиційний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідний струм, не більше | 32 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Повна потужність | 7 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Кількість щаблів (похибка, %) | 7(7.5%) |
| Рекомендоване застосування | Дача, Побутова техніка, Дім, Квартира, Офіс |
| Серія | Гібрид v2.0 |
| Тип підключення | Клемний |
| Категорія | Однофазні стабілізатори |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Тип | Гібридні |
| Мінімальний час стабілізації | 100 мс |
| виготовлення | Навісні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


