Перетворювач напруги 12V-220V, 4000/2000 Вт.
Реальна вихідна потужність інвертора 2000Вт. Максимальна (пікова) потужність - 4000Вт.
Характеристики:
Вихідна частота: 50 Гц (±2 Гц)
Діапазон вхідної напруги: 11,4-15В постійного струму
Вихідна напруга: 220 В змінного струму
Номінальна потужність інвертору 2000 Вт.
Пікова потужність інвертору 4000 Вт
Стабільність вихідної напруги: ±10%
Універсальна розетка на виході
Автоматичний тепловий захист
Захист від перевантаження
Захист від розряджання акумулятора
Захист від неправильної полярності
Вбудований вентилятор охолодження
Розмір інвертора: 280 х 160 х 65 мм
Форма вихідної напруги: Модифікована(прямокутна) синусоїда
- Ноутбуки та зарядні пристрої для телефонів.
- Телевізори (більшість сучасних моделей).
- Освітлення (лампи розжарювання, деякі LED-лампи).
- Електронагрівачі (ТЕНи), електрочайники, праски.
- Електроінструмент (болгарки, дрилі — якщо в них немає складних електронних регуляторів).
- Газові котли: Практично всі сучасні плати керування котлів видають помилку або згорають.
- Холодильники та кондиціонери: Компресори будуть сильно гудіти, грітися і швидко вийдуть з ладу.
- Циркуляційні насоси: (наприклад, у системі опалення) — вони можуть не запуститися або працювати з характерним «тріском».
- Аудіотехніка: У динаміках буде чутно постійний фон і шум.
- Мікрохвильовки: Працюють значно слабше і з сильним гулом.
Комплектація:
- інвертор;
- кабелі із затискачами для підключення до акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 4 200 ₴



