
Розумний сенсорний Wi-Fi вимикач Smart Life Tuya з підсвічуванням
480 ₴
408 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 404878
Вбудований сенсорний Smart вимикач із WiFi інтерфейсом. Виріб має елегантну скляну поверхню, зі світлодіодною індикацією стану увімк./викл, керується віддалено через безкоштовну програму Smart Life/Tuya або дотиком до сенсорної кнопки.
Сумісність з операційними системами iOS/Android через інтернет, що дозволяє користувачам віддалено використовувати пристрій з будь-якої точки. Застосовується як у системах розумного будинку, так і окремо для локального застосування.
• Сумісність із голосовим керуванням: керуйте вимикачем світла за допомогою голосу за допомогою Alexa або Google Home.
Виглядає вимикач дуже стильно. Поверхня гладка та міцна.
Вмикання та вимикання - сенсорне, достатньо лише торкнутися вимикача.
Власні сценарії: можна встановити таймер та створити сценарії, тобто вмикання чи вимикання світла в однакову годину протягом певного періоду.
Також передбачено підсвічування, завдяки чому вимикач легко знайти у темну пору доби. Спрацювання чітке, у темряві світло не дратівливе!
Вимикач не боїться води та його можна встановлювати і у ванній.
Матеріал: вогнестійкий + панель із загартованого скла.
Цей перемикач може нормально працювати як з нейтральним дротом, так і без нього. Він підтримує усі системи проводки. Якщо нейтральний провід не підключено, можливо, потрібно підключити до лампи конденсатор. Конденсатор буде надіслано в упаковці.
Потужність навантаження: 3-300 Вт/група (Примітка: якщо використовується світлодіодна або енергозберігаюча лампа, потужність навантаження повинна бути меншою за 100 Вт)
Розмір 12,0 см х 7,2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Голосове управління | Так |
| Дистанційне управління | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 300 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 300 Вт |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 408 ₴
