
Бездротовий вимикач міні реле WiFi MINI Smart Switch 16A, TUYA, Smart Life
178 ₴
160,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Цей адаптер стане незамінним пристроєм для всіх, хто хоче оснастити своє житло технологією «розумний будинок».
Переваги:
- Використовується для увімкнення та вимкнення електроприладів
- Має широкий спектр регульованих параметрів
- Таймер автоматичного вимкнення
- Ви можете завантажити програму Tuya або Smart Life за допомогою якої відбувається управління
- Компактний розмір
Опис:
Бездротовий Wi-fi вимикач, вайфай реле — можна підключити до будь-якого електричного приладу. Це може бути управління газовим котлом, підігрів басейну, включення кулера, вентилятора, кондиціонера, різного роду освітлення в будинку. Це можна зробити в кілька кліків, сидячи на дивані. А особливо пристрій буде корисним, якщо необхідно віддалено керувати заміським будинком, дачею або віддаленим об'єктом.
Тим більше, wi fi реле має вбудований таймер, який дозволить керувати пристроями як за розкладом, так і вручну. Управління бездротового WiFi вимикача smart реле відбувається за допомогою будь-якого сучасного мобільного пристрою, що працює як на Android, так і на iOS. Щоб отримати доступ до всіх функцій приладу, достатньо завантажити відповідну програму з Google Play або App Store.
Характеристики:
- Тип: розумне реле/реле wifi
- Живлення: 90 ~ 240В (AC);
- Максимальний струм: 16A;
- Стандарт бездротового зв'язку: IEEE 802.11 b/g/n;
- WIFI частота роботи: 2.4 GHz
- Механізм безпеки: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK;
- Робоча температура: -10 ° ~ +60 °;
- Робоча вологість: ≤ 90%;
- Взаємодія пристроїв без контролера: так;
- Можливість підтримки сценаріїв/розкладу: так;
- Кількість каналів: 1;
- Тип установки: врізний;
- Управління через: додаток на Android, додаток на iOS, віддалений доступ;
- Матеріал: RF-ABS;
- Роз'єм: Універсальний;
- Розмір: 40х40х20 мм.
Комплектація:
- Смартреле
- Паковання
- Інструкція(англ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&G |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Максимальна приєднувальна потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Маса | 90 г |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 160,20 ₴







