
Рекуператор Quattro 200+ Standard. RAL 1015. Світла слонова кістка
16 998 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Quattro – нова серія рекуператорів Climtec, що поєднує в собі ЕКОматеріали та сучасні технологоії. Стильний дизайн дозволяє вписати його в будь-кикий інтерь’єр. Особливістю рекуператорів серії Quattro є виконаний з натуральної деревини фронатльний модуль та можливість керування рекуператором за допомогою мобільного додатку. Рекуператори Quattro доступні в комплектаціях Standart, Profi в трьох базових кольорах: натуральна деревина, сірий, білий. А також наша додаткова розширена палітра кольорів.
| ПАРАМЕТРИ | Quattro 200+ Standard |
| Діаметр корпусу робочого модуля без утеплювача, мм | 200 |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 225 |
| Довжина, мм | 480-1000 |
| Розмір фронтальної панелі, мм | 280*280 |
| Вага, кг | 7 |
| ККД, % | до 93 |
| Обсяг припливного/ витяжного повітря при максимальній потужності, м³/год | 240/240 |
| Обсяг припливного/ витяжного повітря при мінімальній потужності, м³/год | 60/60 |
| Рекомендована площа приміщення до, м² | 90 |
| Рекомендована кількість осіб в приміщенні до | 8 |
| Напруга, В | 220/230 |
| Споживана потужність в режимі рекуперації без ТЕНу догріву, Вт | 40 |
| Теплова потужність ТЕНу, Вт | 300 |
| Рівень шуму, дБ, min/max | 22/32 |
| Теплообмінник алюмінієвий діаметральний пластинчастий | + |
| Клапан перекриття потоків | Авто |
| Фільтр очищення повітря (G3) | + |
| Інформаційна LED панель | + |
| Датчик СО2 | опційно |
| Датчик температури припливного повітря | + |
| Датчик температури зовнішнього повітря | + |
| Датчик вологості повітря | + |
| Підігрів дренажного каналу | + |
| Фронтальна панель з натуральної деревини | + |
| Керування (пульт Д/К):
|
+ |
| Керування через мобільний додаток | – |
| Диспетчеризація | – |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLIMTEC |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ефективність рекуперації тепла | 93 % |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 240 куб.м/год |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип рекуператора | Трубчастий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик температури зовнішнього повітря | Є |
| Датчик температури припливного повітря | Є |
| Для приміщення площею | до 90 м2 |
| Довжина, мм | 480-1000 |
| Діаметр корпусу робочого модуля без утеплювача, мм | 200 |
| Ефективності рекуперації тепла | 93 |
| Інформаційна LED-панель | Да |
| Клапан перекриття потоків | автоматичний |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Об'єм повітря на максимальній швидкості вхід/вихід | 240/240 м3/ч |
| Потоки повітря | розділені |
| Режими повітрообміну | рекуперація/подавання/відтік |
| Розмір фронтальної панелі, мм | 280х280 |
| ТЕН догрівання | Да |
| Термоізоляція корпусу | Да |
| Тип монтажа | внутрішньостінний |
| Тип теплообмінника | пластинчастий |
| Фільтр очищення повітря | Да |
| Колір | RAL 1015. Світла слонова кістка |
| матеріал фронтальної панелі | натуральна деревина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 998 ₴
