-3%

Провітрювач Припливний клапан CLIMTEC ПК-100
2 202 ₴
2 135,94 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій природної вентиляції - пасивний припливний клапан - провітрювач українського виробництва Climtec. Не потребує електричного підключення. Провітрює приміщення за рахунок відкриття внутрішньої заслінки. Швидкість повітряного потоку повітря регулюється за рахунок ступеня відкриття клапана. В даній моделі передбачено 4 положення. Регулювання перекриття клапана здійснюється вручну з допомогою тягового перемикача у вигляді шнура. Клапан перекриття утеплений. Провітрювач ПК-100 відмінно справляється зі своїми завданнями: природним провітрюванням і збереженням частини внутрішньої температури приміщення. Корпус провітрювача виконаний з міцних матеріалів, стійких до температурних впливів, не піддаються окисленню і деформації. Результат застосування: - приміщення провітрюється; - йдуть надлишки вологи і зменшується / зупиняється ріст грибкової цвілі. Провітрювач відмінно підходить для підсобних, складських приміщень і госпбудівель, в яких немає необхідності суворого дотримання температурного режиму. Для монтажу необхідно виконати наскрізний отвір в стіні діаметром 112 мм Довжина корпусу має максимально допустимую довжину корпусу 1000 мм. Провітрювач будь-якого розміру коштує однаково у зазначених межах. Якщо ж кімната знаходиться в середині будівлі і до фасаду більше 1м, то Вам необхідно зв'язатися з нами зручним для Вас способом, щоб дізнатися можливість індивідуального технічного рішення в даній ситуації. Додаткові опції: - фарбування лицьовій панелі в будь-який колір; - монтаж. Фірмова гарантія на обладнання - 2 роки з дня продажу. Термін служби від 10 років. Щоб точно розрахувати, чи підходить Вам ця модель, використовуйте Расчет вентиляції. Якщо Вам потрібна допомога у виборі необхідної моделі, найбільш підходить до Ваших умов і потреб, звертайтеся за телефоном або через електронну пошту. Перейти у розділ Контакти. Подивитися готові роботи можна в розділі Портфоліо. Корисні посилання: - дізнатися більше про українському виробнику CLIMTEC - часті питання: в чому відмінність від інших виробників, детальна конструкція та ін. - всі моделі рекуператорів - готові рішення для житлових і комерційних приміщень - сертифікати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLIMTEC |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Продуктивність | 40 куб.м/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип рекуператора | Трубчастий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр монтажного отвору | 112 мм |
| Довжина | 300-1000 мм |
| Клапан перекриття | ручний |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм витяжного повітря за мінімальної потужності | Немає |
| Об'єм припливного повітря за мінімальної потужності | Немає |
| ТЕН догрівання | Немає |
| Термоізоляція корпусу | Да |
| Тип монтажа | внутрішньостінний |
| Фільтр очищення повітря | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135,94 ₴
