-14%

Нагрівальний кабель WOKS 18, 1380 Вт, 78 м
4 890 ₴
4 190 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0922017
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність: 1380 Вт
Довжина: 78 м
Опір: 38 Ом
Виріб має холодний кінець переріз 3*1,0 мм2, завдовжки 3 метри для під'єднання до терморегулятора. Товщина нагрівального кабелю 3,5 мм. Застосовується для укладання:
- під плитку на площі 9,8 м2 з кроком 12,5 см, коли під підлогою є теплоізоляція, завтовшки від 2 см;
- під плитку на площі 7,8 м2 з кроком 10 см;
— на балконі під плитку на площі 6,8 м2 з кроком 7,5/10 см, що чергується.
Комплектація:
Секція нагрівальна, інструкція з монтажу, гарантійний сертифікат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина кабелю | 78 м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Екранований кабель | Так |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура монтажу | -5 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 10 кв.м |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴
