
Masalta Віброплита MS60-4 Honda GX160 5,5к.с. 62кг. розмір плити 500*360мм з бачком для води
43 197 ₴
- В наявності
- Код: MS 60-4
Віброплита Masalta MS60 - 4 з бачком - бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т.д. завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 450 м2 поверхні.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta:
- Надійність, перевірена часом
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Основні переваги віброплити Masalta MS60-4:
> 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4050 Вт
> Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
> Двигун може видавати 5600 віб/хв
> Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
> Об'єм двигуна становить 163 см. куб.
> Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
> Паливного бака на 2,8 л вистачає на досить тривалий час роботи
> Система зрошення запобігає налипанню гарячого асфальту на підошву плити
> За годину роботи цією віброплитою можна утрамбувати близько 450 м. кв.
> Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого простору
> Складна ручка забезпечує зручне транспортування і зберігання віброплити
> Підошва розміром 50х35 см
> Повітряна система охолодження двигуна
> Віброплита важить 62 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Килимок | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,віброплита,гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Об`єм резервуару | Да |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 4.0 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.5 к.с |
| Продуктивність | 450 м2/рік куб. м/год |
| Робоча глибина | 20 см |
| Робоча швидкість руху | 40 см/сек |
| Розмір плити | 500х350 мм |
| Сила удару | 10.5 кН |
| Стан товару | Новий |
| Тип | віброплита |
| Частота вібрації | 5600 віб/хв |
- Ціна: 43 197 ₴

