Джерело безперебійного живлення UPS-12000 ТМ Volter призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо важливих споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі.
Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 36000 Вт
Цей UPS підтримує можливість роботи з LifePo4 акумуляторами.При роботі від акумулятора UPS-12000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50/60 Герц (± 0,5%) і номіналом на виході 220 / 230В. Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду 0-50.
Є самим універсальним засобом захисту від несправностей мережі, так як поєднує в собі цілий ряд пристроїв.Рекомендуємо в налаштуваннях вручну виставити для АКБ (струм заряду-10А)
Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 36000 Вт
Характеристики
| Тип |
джерело безперебійного живлення |
|---|---|
| Переключення АКБ-мережа-АКБ |
< 5 мс (враховуючи час знаходження) |
| Максимальна потужність, кВт | |
| Фазність |
одна фаза |
| Вхідний діапазон |
170-270 В |
| Вихідна напруга |
220/230 В |
| Перехід на АКБ |
160-280 В |
| Вих. частота (АКБ), Гц |
50/60 ± 0,5% |
| КПД інвертора |
> 85 % |
| Охолодження |
примусове |
| Спосіб монтажу |
на стіну |
| Габарити (ВхШхГ), мм |
765*320*250 |
| Колір |
комбінований (чорно/білий) |
| Клас захисту |
IP20 |
| Температурний діапазон |
0…+70 °С |
| Вологість, не більше |
40…80% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга батареї |
48 В |
| Форма вихідної напруги при роботі від АКБ | чистая синусоїда |
| Максимальний струм заряду, А | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | комбінований (чорно/білий) |
| Тип | джерело безперебійного живлення |
| Охолодження | Примусове |
| Клас захисту | IP20 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 765*320*250 |
| Вхідний діапазон | 170-270 В |
| Температурний діапазон | 0…+70 °С |
| Фазність | одна фаза |
| ККД інвертора | > 85 % |
| Перехід на АКБ | 160-280 В |
| Способ монтажа | на стіну |
| Вих. частота (АКБ), Гц | 50/60 ± 0,5% |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Напруга батареї | 48 В |
| Перемикання АКБ-мережа-АКБ | < 5 мс (враховуючи час знаходження) |
- Ціна: 130 410 ₴

