Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни вхідного напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або скачках вхідної напруги, вихідна напруга залишається незмінною. Це зроблено для того, щоб уникнути миготіння ламп накалювання та інших освітлювальних приладів споживачів.
Власне споживання енергії на холостому ходу не більше 20Ватт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкодія, мс | 1 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Вхідний діапазон | 130-330 В |
| Вхідний діапазон, під замовлення | ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНО: 60-380 В- додатково до вартості 2200 грн |
| Вихідна напруга | 220 В В |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 450 х 420 х 160 |
| Гарантія | ДОВІЧНА |
| Затримка увімкнення | 4,5-7,5 с |
| ККД, % | 98 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість щаблів | безступеневий |
| Макс. потужність за Umin, кВт | 6,5 |
| Максимальна потужність, кВт | 11 |
| Максимальний струм, | 50 |
| Маса, кг | 18 |
| Морозостійка обробка | + 2250 грн, під замовлення |
| Вимкнення в транзиті | 260±5 В |
| Вимкнення за Umax | 330 В |
| Вимкнення за Umin | 105 В |
| Охолодження | Примусове |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Тип | інверторний |
| Точність стабілізації | ±0,5 % |
| Рівень шуму, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Фазність | одна фаза |
| Колір | Світло-сірий |
| Крок стабілізації | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 340 ₴



Відправка з 07 травня 2026