У складі стабілізатора немає механічних елементів, в тому числі і вентилятора (організовано конвекційне охолодження).
Volter ™ -9 пт здатний працювати в умовах морозу, завдяки чому ви можете встановити його в неопалюваному приміщенні.
У стабілізаторі передбачена можливість доналаштування вихідної напруги на 15 Вольт вгору і вниз з дискретністю 1 Вольт. Ця функція буде корисна, якщо для ваших споживачів потрібна напруга відмінне від 220 Вольт (наприклад 230).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкодія, мс | 20 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Вхідний діапазон | 150-245 В |
| Вихідна напруга | 220 В В |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 350 х 420 х 160 |
| Гарантія | ДОВІЧНА |
| Затримка увімкнення | 4,5-7,5 с |
| ККД, % | 98 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість щаблів | 16 |
| Макс. потужність за Umin, кВт | 6 |
| Максимальна потужність, кВт | 9 |
| Максимальний струм, | 40 |
| Маса, кг | 29.2 |
| Морозостійка обробка | + 2250 грн, під замовлення |
| Вимкнення в транзиті | 258±5 В |
| Вимкнення за Umax | 260 В |
| Вимкнення за Umin | 140 В |
| Охолодження | Природне |
| Способ монтажа | на стіну/на підлогу |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Тип | електронний тірісторний |
| Точність стабілізації | +2 -3 % |
| Рівень шуму, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Фазність | одна фаза |
| Колір | Світло-сірий |
| Крок стабілізації | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 480 ₴



Відправка з 07 травня 2026