Стабілізатор забезпечує відсутність впливу на вихідну напругу як змін і стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкового напруги з частотою мережі і стабільною величиною, з яким безперервно порівнюється вихідна напруга стабілізатора. Завдяки такій побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, практично миттєві зміни вхідного напруги, і дуже швидко реагує на будь-яка зміна навантаження. Так само реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активною, ємнісною і індуктивними навантаженнями, якщо вихідний струм не перевищує його допустимого вихідного струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкодія, мс | 1 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Вхідний діапазон | 130-330 В |
| Вхідний діапазон, під замовлення | ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНО: 60-380 В- додатково до вартості 2850 грн |
| Вихідна напруга | 220 В В |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1100 x 320 x 150 |
| Гарантія | ДОВІЧНА |
| Затримка увімкнення | 4,5-7,5 с |
| ККД, % | 98 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість щаблів | безступеневий |
| Макс. потужність за Umin, кВт | 16,2 |
| Максимальна потужність, кВт | 27 |
| Максимальний струм, | 125 |
| Маса, кг | 26,9 |
| Вимкнення в транзиті | 260±5 В |
| Вимкнення за Umax | 330 В |
| Вимкнення за Umin | 105 В |
| Охолодження | природне конвекційне+примусове |
| Способ монтажа | на стіну |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від мінус 25°С до плюс 40°С в закритому приміщенні |
| Тип | інверторний |
| Точність стабілізації | ±0,5 % |
| Рівень шуму, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
| Фазність | одна фаза |
| Колір | сріблястий металік |
| Крок стабілізації | - |
- Ціна: 105 870 ₴



Відправка з 06 травня 2026