Джерело безперебійного живлення UPS-1500 ТМ Volter призначене для безперервного забезпечення електроживлення особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) у разі появи напруги в електромережі. Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 3000 Вт
ДБЖ належить до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга є в допустимих межах 150-280 В, ДБЖ стабілізує вхідну напругу. Але щойно напруга опускається або підіймається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. Під час роботи від акумулятора UPS-1000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (± 0,5 Гц) і номіналом на виході 220 В (± 1%). Є найуніверсальнішим засобом захисту від несправностей мережі, оскільки поєднує в собі цілу низку пристроїв. Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 3000 Вт
Характеристики
| Тип |
джерело безперебійного живлення |
|---|---|
| Фазність |
одна фаза |
| Вхідний діапазон |
180-270 В |
| Перехід на АКБ |
150-280 В |
| Вихідна напруга |
220В/230В/240В-вибір |
| Максимальна потужність, кВт |
1,5 |
| Вих. частота (АКБ), Гц |
50Гц / 60Гц ± 0,3 |
| Перемикання АКБ-мережа-АКБ |
< 10 мс |
| ККД інвертора |
> 85 % |
| Напруга батареї |
24 В |
| Охолодження |
примусове |
| Способ монтажа |
настінний |
| Клас захисту |
IP20 |
| Температурний діапазон |
Робочий діапазон від плюс 1 °C до 40 °C у закритому приміщенні |
| Вологість, не більш ніж |
40…80% |
| Колір |
комбінований (чорно-білий) |
| Гарантія | 12 мес. |
| Габарити (ВхШхГ), мм |
300 х 290 х 150 |
| Маса, кг |
9,5 |
| Відхилення вих. напруги від номінального | ±1 — АКБ, ±10-мережа |
| Форма вихідної напруги під час роботи від АКБ | синусоїда |
| Максимальний струм заряду, А | 30 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | комбінований (чорно/білий) |
| Тип | джерело безперебійного живлення |
| Охолодження | Примусове |
| Клас захисту | IP20 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 300 х 290 х 150, 510*325*215 |
| Маса, кг | 14 |
| Вхідний діапазон | 180-270 В |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Фазність | одна фаза |
| ККД інвертора | > 85 % |
| Перехід на АКБ | 150-280 В |
| Способ монтажа | на стіну |
| Максимальна потужність, кВт | 1,5 |
| Вих. частота (АКБ), Гц | 50Гц / 60Гц ± 0,3 |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Напруга батареї | 24 В |
| Перемикання АКБ-мережа-АКБ | < 10 мс |
- Ціна: 22 032 ₴
