Внутрішній опір коректора має активний характер у діапазоні частот від 0-100кГц
Результатом роботи активного коректора VOLTER є зсув вихідного опору підсилювача в активну область.
Це призводить до покращення локалізації звукових образів та розширення сцени. Також зменшуються і термодуляційні спотворення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість, не більш ніж | 40…80% |
| Вихідна напруга | 220 В В |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 200 х 440 х 365 |
| ККД, % | 98 |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальний струм, | 16 |
| Вимкнення за Umax | 260±10 В |
| Вимкнення за Umin | 110 В |
| Охолодження | Природне |
| Способ монтажа | на підлогу/на стіл |
| Температурний діапазон | Робочий діапазон від плюс 1°С до 40°С в закритому приміщенні |
| Рівень шуму, дБ | 34-40, в залежності від навантаження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 460 ₴



Відправка з 06 травня 2026