Основні переваги Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2:
24 місяці - офіційна гарантія від виробника
2200 Вт - максимальна споживана потужність
2 варильні конфорки різного діаметру
Велика чавунна конфорка діаметром 180 мм із потужністю 1200 Вт
Маленька чавунна конфорка діаметром 145 мм із потужністю 1000 Вт
Рівномірний розподіл тепла по конфорці під час нагрівання
Плавне регулювання потужності
Світлова індикація включеного нагрівального елемента
Корпус із якісної сталі з порошковим забарвленням
Комплектація:
Настільна плита Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2 коричнева
Інструкція експлуатації
Картонна коробка.
Опис настільної електроплити Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2
Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2 - компактна побутова електрична плита для приготування їжі. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає максимально 2,2 кВт. На корпусі розміщується 2 плоскі чавунні конфорки діаметром 180 мм та 145 мм, що забезпечує швидке нагрівання. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою емаллю коричневого кольору від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 505x96x285 мм |
| Діаметр 1 конфорки | 180 мм |
| Діаметр 2 конфорки | 145 мм |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Колір | Коричневий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість конфорок | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Нагрівальний елемент | чавунний |
| Особливості | світлова індикація включеної конфорки |
| Потужність 1 конфорки | 1200 Вт |
| Потужність 2 конфорки | 1000 Вт |
| Споживана потужність | 2200 Вт Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мережева |
- Ціна: 2 000 ₴
