GTM Скутер аккумуляторный K-800-S, 60В, 800Вт, Скорость - 45км/ч, запас хода - 60км
35 999 ₴
- В наявності
- Код: K-800-S
GTM Скутер аккумуляторный K-800-S, 60В, 800Вт, Скорость - 45км/ч, запас хода - 60кмВ наявності
35 999 ₴
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1.Двигун 800 Вт,
2.14*2.75 шини
3.Передні та задні: дискові + барабанні гальма
4.Безшумний синусоїдальний контролер.
5.Дистанційна сигналізація/поворотник/LED-екран/відбивач
6.60 В/20 А·год свинцево-кислотний акумулятор + зарядний пристрій
7.Швидкість: 40-45 км/год, дальність: 50-60 км
Колісна база 125см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 кг |
| Довжина/колісна база | 1780/1250 мм |
| Запас ходу при навантаженні 75кг | 60 км |
| Країна походження | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість циклів заряду/розряду | 800 |
| Максимальне навантаження | 150 кг кг |
| Потужність | 800 Вт |
| Привод | Задній |
| Розмір задніх коліс | 14*2.75' |
| Розмір передніх коліс | 14*2.75' |
| Стан товару | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний 60V/20Ah |
| Тип гальм, передні/задні | Диск/Барабан |
| Тип скутера | Електричний |
| Час повного заряду | 6-8 рік |
| Швидкість максимальна | 45 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴