
Pferd Шлифовальная головка абраз. d-20*32мм центросфер., мин.-6мм, Р-30, твёрдо. R для чугуна SP2032 6 CU30R5V серая
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4007220102282
Центросферична форма SP прекрасно підходить для обробки малих (сверлених) отворів.
Оброблювані матеріали:
Сірий / високоміцний чавун (GG / GJL, GGG / GJS)Ливарна кірка з піщаними включеннями і грубою поверхнеюЧавунЛиварна кіркаКовкий чавун
Види обробки:
Затирка швівРозшліфовуванняВирівнювання зварних швівзачистка задирокОбробка площиніОбробка крайок (зняття фаски, закруглення)Обробка крайокШліхтованняОбробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валомПрямі шліф. машини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Макс. обороти | 47700 об/хв |
| Мін. обороти | 38000 об/хв |
| Розмір зерна | 30 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | центросферична |
- Ціна: 142 ₴