Зварювальний дріт Vulkan ER5356, 0.8 мм - якісна присадка для зварювання алюмінієвих конструкцій. Поставляється у пластиковій котушці вагою 2 кг.
Призначення та сфера застосування: використовується для автоматичного та напівавтоматичного зварювання металевих конструкцій, що містить більше 3% Магнію (Mg), таких як AlMg3, AlMg4, AlMg5, AlMg6.
Переваги зварювального дроту Vulkan ER5356, 0.8мм
Дозволяє варити постійним струмом прямої полярності у всіх просторових положеннях
Підходить для роботи в аргоновому захисному середовищі
Низький рівень розбризкування металу
Стійка зварювальна дуга
Дріт намотаний на пластикову котушку діаметром 200 мм.
Хімічний склад металу шва (типове значення)
Кремній (Si) - 4.5 - 5.5%
Марганець (Mn) - 0.05%
Мідь (Cu) - 0.3%
Залізо (Fe) - 0.8%
Цинк (Zn) - 0.1%
Титан (Ti) - 0.2%
Алюміній (Al) - все інше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Вага котушки з дротом | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.0 кг |
| Діаметр дроту | 0.8 мм |
| Захисне середовище | аргон |
| Комплектація | котушка |
| Маркування AWS A5 | ER5356 |
| Маркування ГОСТ | СВАМг5 |
| Полярність | пряма |
| Стан товару | Новий |
| Струм зварювання | постійний |
| Тип | алюмінієвий |
- Ціна: 780 ₴


